POSUNÚŤ NADOL

Blog
Interiérový dizajn

Dnes sú v interiéroch veľmi populárne lamelové obklady. Veľa stolárov sa im vyhýba, kvôli náročnosti výroby. Existujú aj polotovary dýhované alebo fóliované ktoré majú určité nevýhody. My sme sa vybrali inou cestou a vyvinuli sme vlastnú technológiu výroby lamiel. Aké sú prednosti nášho riešenia: • Identický dekor – lamely sú vyrobené z DTDL, teda dekor môže byť..

Čítaj Viac
01.
V každej kuchyni je možné optimalizovať pracovné postupy. Správne naplánovaná kuchyňa vám ušetrí cesty krížom-krážom po kuchyni. Prostredníctvom plánovania zón preto definujte zmysluplné usporiadanie a vybavenie piatich najdôležitejších pracovných oblastí. Pre pravákov sú zóny skladovania, ukladania, umývania, prípravy a varenia/pečenia usporiadané v smere hodinových ručičiek. Ľavák? U ľavákov je to presne naopak! Ergonomické roviny Všetko.. Čítaj Viac
02.

Dôležitým detailom pri opracovaní nábytkových dielov je hrana. Dnes už štandardne používané ABS hrany sa lepia na diely EVA prípadne PUR lepidlom. Vo výrobe nábytku stúpajú nároky na dizajn, kvalitu a funkčnosť. Preto bola vyvinutá nová technológia lepenia hrán s tzv. nulovou škárou. Olepenie hrán sa realizuje bez použitia lepidla, vysokou teplotou 650 °C sa nataví funkčná..

Čítaj Viac
03.